Sztuki Walki

Oferta Pokazu Chińskich Sztuk Walki

中国武术表演

Pokaz zawiera : – różnorodne style i szkoły Chińskich Sztuk Walki jak styl „Pijanego”, „Tygrysa i Żurawia”, szkoły inspirowane zachowaniem zwierząt, style sławnego klasztoru Shaolin – nowoczesne formy sportowe będące w przyszłości prezentowane na Igrzyskach Olimpijskich 2008 roku w Pekinie – różnorodne bronie Wushu jak szabla, miecz, kij, włócznia, halabarda, wachlarz, sztylety, noże motylkowe, stalowy bicz itp. – dynamiczne i atrakcyjne sekwencje walk układanych gdzie przeciw sobie występują zawodnicy zarówno z gołymi rękoma jak i tradycyjną bronią – systemy zdrowotno-medytacyjne jak Taijiquan czy Qigong.

Zawodnicy występują w profesjonalnych, kolorowych chińskich strojach Wushu. Pokaz odbywa się wraz z podkładem muzycznym zapewnianym przez grupę pokazową. W zależności od potrzeb jedna z osób grupy pokazowej może komentować występ poprzez system nagłaśniający. Oferujemy również powitanie i przedstawienie programu pokazu w języku chińskim.

Do pełnego zaprezentowania możliwości Wushu jak i atrakcyjnych technik wymagana jest powierzchnia 8 x 14 m. Dodatkowo by zaprezentować techniki akrobatyczne w programie pokazu wymagane jest miękkie podłoże (dywan, wykładzina, materace itp.) Pokaz może trwać od ok 10-15 do 30 minut dynamicznego występu.

Dodatkowym elementem uzupełniającym pokaz może być 30 minutowy blok nauczania podstawowych technik Wushu lub zajęcia ogólnorozwojowe z elementami Wushu dla dzieci i dorosłych. Blok ten może zawierać również techniki zdrowotno – relaksacyjne jak popularne na całym świecie Taijiquan (Tai Chi Chuan 太极拳) czy tez Qigong (Chi Kung 气功).

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cON1AcnNrC4[/youtube]

  • Koszt pokazu Sztuk Walki około 15 minut

2.500 PLN

  • Koszt 30 minut Nauczania Sztuk Walki

500 PLN

  • Koszt pokazu Sztuk Walki wraz z Nauczaniem

2.800 PLN

  • Koszt pokazu Sztuk Walki wraz z pokazem Tańca Lwa

4.000 PLN

  • Koszt pokazu Sztuk Walki z Nauczaniem oraz Tańca Lwa

4.500 PLNCopyright © 2022 Kultura Chin. All Rights Reserved.
Theme 'Dyne' by Lorelei Web Design modified for Chinese-Culture.pl.